Aktuálně tvoříme spoustu věcí! Co tu není, už Vám uteklo a co bude, na to se těšte 🙂

OBNOVENÍ VÝUKY V CONTEXTĚ OD 11. 5. 2020

Podrobné informace naleznete v mailu ze dne 5. 5. 2020. Prosíme Vás, přineste na výuku podepsané Čestné prohlášení ke stažení zde.

 Děkujeme

Contexta ZRUŠENÍ VÝUKY - AKTUALITA KE DNI 14.3.2020

Vážení studenti, rodiče,

vzhledem k vyhlášení nouzového stavu kvůli koronaviru a dalším opatřením vlády v posledních dnech (uzavírání škol, obchodů, ad.), jsme nuceni výuku jazyků v Contextě až do odvolání zrušit. Naše lektorky Vás ale nenechají, abyste vypadli z toho, co jste se už pilně naučili.  

Výuka v kurzech bude nahrazena elektronickou formou, abyste si Vy nebo Vaše děti, které kurzy navštěvují, mohli procvičovat slovní zásobu, číst, dívat se na videa a řešit úkoly, apod. Při této výuce nebudete muset být online v den a čas své výuky, záleží na Vašich možnostech, chuti a zájmu. U poskytnutých materiálů buď uvidíte při svém studiu rovnou zpětnou vazbu, popř. bude možné s lektorkou výsledky prokonzultovat. Vše však necháme čistě na Vás, protože chápeme, že máte v současné době spoustu starostí a nechceme Vás zahlcovat. Důležité pro nás je, abyste měli z jazyka a z toho, co již umíte, radost a mohli také dělat něco jako normálně.

Individuální a tandemová výuka bude probíhat formou skypu či dalších možností, popř. bude zrušena či přesunuta, a to vždy po individuální domluvě s Vámi a Vaším lektorem, který Vás bude ohledně možností v nejbližších dnech kontaktovat.

Zároveň Vás chceme požádat o strpení, protože veškeré materiály a možnosti elektronické formy výuky připravujeme a diskutujeme. Jakmile budeme připraveni, ihned Vás budeme informovat.

Mgr. Lucie Čechová, ředitelka

Contexta merch

Contexťácký batůžek je skvělý do města, ale i na cesty. Poslední novinkou je plátěná taška, do které si můžete dát sešity, učebnice, ale i nákup. Je jednoduchá, oboustranná, pěkná a hlavně s naším mottem. Contexťácká trika, trika s dlouhým rukávem, i kšiltovky nemohou v naší kolekci chybět. Jsou skvělé na sport i na normální nošení. Dále tu máme propisky, odznáčky, sešity, indexy, desky na materiály a mnoho dalšího. Už brzy na našem e-shopu.  

Výuka v Contextě je jiná!

Není jazykovka jako jazykovka! Od začátku jsme věděli, jak to dělat nechceme. Snažíme se být jiní, odlišní, vymýšlet, tvořit materiály a hlavně nabízet to, co na trhu zatím moc není a co nás baví. Pořád se učíme, zdokonalujeme vše tak, aby to bylo perfektní a Vy se u nás cítili komfortně a jako doma.
A čím se odlišujeme?

  • Hodinu připravujeme přesně pro Vás, i když navštěvujete kurz
  • Nepoužíváme učebnice, protože pracujeme s jinými a lepšími pomůckami a metodami
  • Celá hodina probíhá v cizím jazyce. Češtinu se snažíme v hodinách nepoužívat
  • Cizí jazyk zdokonalujete v aplikaci, kam pro Vás přidáváme materiály
  • Děláme workshopy a semináře
  • Vytváříme vlastní konverzační hry
  • Vytváříme vlastní didaktické pomůcky a hry
  • A máme Vás rádi
Close Menu